Blog

Hamilelik, Bebek, Düğün...

Hamilelik, Bebek, Düğün...

Evet, yıllardır beklenen an geldi. Düğün çekimi, bebek portresi ve hamilelik çekimi gibi çekim türlerine karşı olan önyargılarımı yıktım ve ciddi ilgi duymaya başladım. Muğla / Antalya civarlarında ki ilk çekimlerimi de başarıyla tamamladım ve sadece bu fotoğraf türlerini kapsayan yeni Instagram hesabım da artık Online.

Read more

Fotoğrafçılar Cenneti Expo Antalya

Fotoğrafçılar Cenneti Expo Antalya

Önceki yazımda Kasım 2018 Antalya fotoğraf çekimleri hakkında yazmıştım. Varlığından haberdar olduğum ama hiç gidip görmediğim Expo Antalya’da bir kaç çekim yaptım. Bu yazıda Expo Antalya ile ilgili izlenimlerimi aktaracağım. Özellikle fotoğrafçı ve filmci arkadaşların ilgisini çekebilir.

Read more

Antalya Çekimleri Kasım 2018

Antalya Çekimleri Kasım 2018

2018 yılını kapatmadan önce Kasım ayında bir kez daha Antalya’da olacağımı duyurmuştum. Planlarım dahilinde olan ama yine planladığımdan daha yoğun ve uzun geçen fotoğraf çekimleri hakkında izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.

Read more

Summer Vibes Event 2017

Summer Vibes Event 2017

Her sene yaparak geleneksel hale getirdiğimiz SUMMERVIBES yaz çekimlerimizin çerçevesinde bu yıl da, Datça’da başlayıp İzmir üzerinden Antalya’ya kadar uzanan yolculuğumuzda 20 küsür farklı model ile 40'ın üzerinde çekim gerçekleştirdik. Katılımıyla yaz çekimlerimize değer ve anlam katan tüm arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür ederim.

Read more